potocna pozemok

Typ: Predaj
Druh: Iný stavebný pozemok
Úžit. plocha: 612 m2
Plocha pozemku: 612 m2
Cena za m2: 87 €/m2
ID inzerátu: 5104629

Mesto Brezno ponúka na predaj pozemok v zaujímavej lokalite a nádherným výhľadom.

Hľadáte pokoj, prírodu, ticho a pritom výhody blízkosti mesta ? Ak áno, tento pozemok bude pre Vás ten pravý ! Okúzľujúci výhľad na Nízke Tatry, ranné pitie kávy na terase pri pohľade na zelené pastviny, či večerné západy slnka ako na dlani si ihneď zamilujete.

Pozemok je situovaný vedľa miestnej komunikácie na Potočnej ulici, je nezastavaný a v súčasnosti nijakým spôsobom mestom nevyužívaný. Ohraničujú ho zelené pastviny a vo vzdialenosti 800 metrov aj občiansky dobre vybavená oblasť- Mazorníkovo, do školy či škôlky to teda budete mať naozaj na skok. Pozemok disponuje s úžitkovou plochou 612 m2. Ďaleko to nebudete mať ani do centra mesta, ktoré je vzdialené 2 km.

Podmienky obchodnej verejnej súťaže sú zverejnené na úradnej tabuli mesta Brezno, na webovom sídle mesta v sekcii Ponuka majetku mesta, ako aj na stránke www.pozemkybrezno.sk. Tlačivo záväznej súťažnej ponuky a základné informácie je možné získať: – na adrese: Mesto Brezno, Námestie gen. M. R. Štefánika 1, 977 01 Brezno, odbor právny a majetkový, kancelária č. 25 – na webovom sídle mesta – e-mailom na adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.; – informácie aj telefonicky na č. telefónu: 048/6306262