Priemyselný park Vrbová

Priemyselný park Vrbová, cca 3,58 ha v majetku mesta Brezno, je situovaný v južnej časti intravilánu mesta, v priemyselnej zóne pri areáli bývalej Mostárne Brezno, a od roku 2017 bude priamo napojený na obchvat mesta Brezno, pri okružnej križovatke Baldovská, kde sa stretávajú tri smery: Banská Bystrica – Brezno - Hriňová/Lučenec, B. Bystrica – Brezno – Tisovec, B. Bystrica – Brezno centrum – Horehronie.

webstránka priemyselného parku

I. časť I. etapy budovania obchvatu je podľa harmonogramu výstavby plánovaná na dokončenie v júni 2016, reálny termín odovzdania pozemkov na účely budovania priemyselného parku je teda druhá polovica roku 2016.

Výhodou novovytváraného priemyselného parku je jeho situovanie do priemyselnej zóny mesta, pričom tento je tvorený na zelenej lúke a dáva tak predpoklady budúcemu investorovi na vybudovanie zázemia v takom meradle, ako investor potrebuje. Či sa to týka zastavaných plôch administratívnych budov, hál, alebo otvorených plôch, vrátane komunikačnej infraštruktúry. Výhodou je aj ľahká dostupnosť a napojiteľnosť na inžinierske siete – pri vstupe na pozemok je možnosť pripojiť sa na elektriku (SSE), plyn (SPP), vodovod aj kanalizáciu (StVS).

Pozemok je možné si prenajať alebo kúpiť – potreba rokovania s vedením mesta Brezno.

Mesto Brezno podporuje zamestnanosť svojich obyvateľov, pričom si uvedomuje ich silnú stránku, na ktorú poukazujú aj iní regionálni zamestnávatelia – pracovitosť a ochotu pracovať, lojalitu a stálosť zamestnancov. Dlhodobou tradíciou v rámci okresu Brezno je najmä strojárenská výroba, hutnícka a poľnohospodárska výroba. Mesto Brezno však chce vo väčšom meradle podporovať aj vysokoškolsky vzdelaných ľudí, ktorých pribúda, no takisto majú v regióne nedostatok pracovných príležitostí


V prípade záujmu nás kontaktujte na 0910 996 020; +421 48 6306 262 alebo na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 1
  • 2
  • 3

 

Logbrw
Logtsw
Loglsw
Logkw
© 2016 Brezno